Düşler ve Umutlar 1. Bölüm izle

Pazar, 9 Mart 2014, 19:02 | Düşler ve Umutlar | 0 Comment | Read http://www.cinayetdizisi.org/wp-content/uploads/2014/03/Düşler-ve-Umutlar-3.-Fragmanı-300x165.keo Times
by admin

Düşler-ve-Umutlar-3.-Fragmanı-300x165Düşler ve Umutlar 3. Fragmanıyayınlandı arkadaşlar. Düşler ve Umutlar 1. Bölüm 3.Fragmanı bu sayfadan canlı ve kesintisiz olarak izleyebilirsiniz.

Uzun süredir dizimizle ilgili bir gelişme yaşanmıyordu. Bizde çok üzülüyorduk fan sitesi olarak. Acaba ne zaman yeni bir fragman yayınlanacak diye dertli dertli düşünürken birden bugün Fox Tvtarafından yayınlanan Düşler ve Umutlar 1. Bölüm 3. Fragmanı ile adeta kendimizden geçtik ve tüm sıkıntılarımızı unuttuk. Yeni bölüm fragmanı adeta bomba gibi. Yusuf’un macerasına hepiniz şahit olacaksınız.

Yeni Fragman da konu şöyle gelişiyor. Yusuf kendisi yakalamak isteyen adamlardan kaçmayı başarıyor ve sokak ortasında bir şenlik ile karşılaşıyor. Palyaço bu şenlikte gönlünce eğleniyor ve sokaktaki diğer çocuklar ile eğleniyorlar. O eğlence olduğu sırada yanlarından Emekli gazeteci Şefik bey geçiyor ama tabi o zaman Şefik bey ve Yusuf birbirlerini tanımıyorlar. Şefik bey oradan hızla geçip giderken  Çete Reisi Musa’nın 2 tane veledi Şefik’i yankesicilik usulu ile gasp ediyorlar. Cüzdanını çalıp Musa’ya götürüyorlar. Musa bundan dolayı çok seviniyor çünkü Cüzdanın içinde çok değerli eşyalar ve para vardır.

Bu sırada Çakıyı görüyoruz ekranda. Kumar oynuyor kendisi. Kumarda kaybettiklerini kazanmak için doğruca lüks arabasına binip hırsızlık yapmaya gidiyor. Zaten dizide onun rolü tam bir hırsız olması. Çokta yakışıklı aynı zamanda. Hırsızlık işini bitirdikten sonra yanına sevgili Denise Capezza, yani dizideki adı ile Asya geliyor. Bu iki bir birlerine aşıktırlar. Anlayacağınız Düşler ve Umutlar bomba gibi geliyor.

Leave a reply

Uyarı!!

Bu web sitesinde Cinayet | Cinayet Dizisi | Cinayet Dizisi izle gibi aramalarla ilgili içerikler bulunmaktadır. Eklenmiş olan içeriklerden yazarlarımız sorumlu tutulamaz. İletişim için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.