Bugünün Saraylısı 19. Bölüm izle – 22 Mart

Salı, 18 Mart 2014, 17:58 | Diziler, Fragmanlar | 0 Comment | Read 861 Times
by admin

bugünü saraylısı 19. bölüm

Bugünün Saraylısı 19. Bölüm
Atv televizyonunda Cumartesi akşamları Bugünün Saraylısı 19. Bölümüyle ekranlara gelecek .
Geçen bölümlerde yine entrikaların, aşk çıkmazlarının yaşandığı bir bölüm oldu. Yeni bölümde bizleri yine güzel duygulu anlar yaşacak kimi zaman da güldürecek bir dizi.
İstanbul’un en köklü ve zengin ailelerinden olan Katiboğlu ailesi zor günler geçirmekte. Kuyumculuk mesleğini atalarından devralan “Saraylı Bey” lakaplı Ata Katiboğlu, ailenin iki asırdır ikamet ettiği yalıyı satışa çıkarmak durumunda kalır. Statülerini kaybetmek üzere olan karısı Üftade ve kızı Feride bu durumdan oldukça hoşnutsuzdur. Yalıya beklenmedik, sürpriz bir alıcı çıkar. Hayatında Kayseri’deki bağ evinden başka bir yer görmemiş olan genç, güzel ve milyoner Ayşen, “Bugünün Saraylısı” olarak yalıya yerleşir. Yalının bu şekilde el değiştirmesiyle herkes şoke olurken, Ayşen’le beraber herkesin de hayatı değişecektir.

Tagged with: , , , , , ,

Leave a reply

Uyarı!!

Bu web sitesinde Cinayet | Cinayet Dizisi | Cinayet Dizisi izle gibi aramalarla ilgili içerikler bulunmaktadır. Eklenmiş olan içeriklerden yazarlarımız sorumlu tutulamaz. İletişim için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.