Bügünün Saraylısı 18. Bölüm Canlı izle

Cumartesi, 15 Mart 2014, 20:02 | Diziler | 0 Comment | Read 425 Times
by admin

bügünün saraylısı

ATV ekranlarında Cumartesi geceleri yayında olan Bügünün Saraylısı Dizisini canlı olarak izleyebilirsiniz.

Bügünün Saraylısı 18. Bölümünün Özeti

Ayşen, Savaş’ın bir ömür boyu sürecek olan aşk teklifini kabul eder.Bu arada evlilik haberleri hem Katipoğullarında hem de Atamanlarda itiraz seslerinin yükselmesine ve her iki ailenin de derinden sarsılmasına yol açacaktır.

Savaş’ın Ayşen’i kaçırdığını düşünen Fatih artık Savaş’ın karşısında dimdik duracak gücü kendisinde bulur. İki dost, aşık oldukları kadın için karşı karşıya gelir ve artık belki de geri dönülemeyecek bir yola girer bu iki dost.Bu olay sonucunda Savaş ve Fatih’in sarsılmaz dostlukları nitekim çatırdamaya başlar.

Ata Katipoğlu, sadece Ayşen ile değil ailesiyle de sorunları var ve bu sorunlarla başa çıkmaya çalışıyor. Ata Bey kendisinin bir kapana kısılmış olduğunu düşünür, belki de ilk defa ne yapacağını bilememektedir. Ayşen ile Savaş’ın bütün zorluklara, her türlü itiraza rağmen kararlılıkla evlilik yolundan vazgeçmez ve hazırlıklara son hızla devam ederler.

Neslihan ise günden güne alevlenen intikam hırsını ve kıskançlığını dizginlemeye çalışsa da bunu pek başaramayacaktır.

Feride de içinde bulunduğu çıkmaz ile son noktaya gelmiş, belki de Ata için hayatının en büyük acısını yaşatacak kararı vermiştir. Artık bebeğine rağmen hayatını sonlandırmanın eşiğindedir.

Kızları ve Üftade ile yaşadığı çatışmalar nedeniyle yorulmuş olan Ata Bey için her gelen gün bir öncekini aratmaktadır.
Keyifli izlemeler . Bizleri takip edin.

Canlı izleme adresiniz

http://www.atv.com.tr/webtv/canli-yayin

Tagged with: , , ,

Leave a reply

Uyarı!!

Bu web sitesinde Cinayet | Cinayet Dizisi | Cinayet Dizisi izle gibi aramalarla ilgili içerikler bulunmaktadır. Eklenmiş olan içeriklerden yazarlarımız sorumlu tutulamaz. İletişim için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.